Про організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання у 2023/2024 навчальному році

ПРАВИЛА організації освітнього процесу за дистанційної формою навчання у 2023/2024 н. р.

(Розроблені з урахуванням рекомендацій спільного засідання адміністрації школи та вчителів - предметників, які працюють у 5-11-х класах)

1.Завдання з усіх навчальних предметів розміщуються на платформі Google Сlassroom не пізніше 08.00 кожного навчального дня за розкладом занять, незалежно від форми їх проведення (онлайн, офлайн).

2.Посилання на проведення відеоконференцій в Zoom розміщуються вчителями-предметниками виключно у розділі «Завдання» на платформі Google Сlassroom.

3.Відсутність дітей, які знаходяться на території України, на онлайн уроках в Zoom, відмічається на сторінках електронного журналу з метою своєчасного доведення даної інформації до батьків учнів.

4.Відсутність учнів, які навчаються за межами України, на онлайн уроках не відмічається на сторінках електронного журналу.

5.Учні, які запізнилися на онлайн урок, не можуть порушувати освітній процес та заважати іншим здобувачам освіти.

6.Всі учні приєднуються до онлайн уроку не пізніше, ніж за 5 хвилин до його початку за посиланням. Учні, які є присутніми на онлайн уроці, включають камеру за 1-2 хв. до його початку. Мікрофони включаються у разі необхідності (привітання, відповіді на запитання вчителя, участь у дискусії тощо).

7.Спілкування з батьками та учнями (у месенджерах Viber, Telegram тощо) з метою консультування щодо домашнього завдання у позаурочний час не входить до функціональних обов’язків вчителів – предметників. Всі домашні завдання своєчасно розміщуються на платформі Google Сlassroom у розділі «Завдання»

Адміністрація школи

/Files/images/Про деякі 1.jpg