/Files/images/psihologichna_slujba/12345678.jpg

Соціальний захист дітей

Перелік урядових і галузевих документів, що забезпечують дотримання законодавства в галузі охорони дитинства

Соціальний захист дітей, які постраждали під час воєнного стану

Через війну в Україні тисячі дітей залишаються сиротами, втрачають зв’язок з рідними та потрапляють у складні життєві обставини.
Завдання кожної громади максимально забезпечити захист прав дітей під час воєнного стану. І не лише своїх, місцевих, а і тих, хто приїжджає до інших громад в пошуку прихистку з територій, які окуповані або тривають бойові дії. Але під час евакуацій і переїздів, внаслідок бомбардувань або боїв діти можуть загубитися, втратити батьків, приїхати в інший населений пункт без дорослих. Ситуації під час війни можуть бути різними.
Особлива увага була приділяється роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, та задоволення потреб дітей, евакуйованих з небезпечних районів.

Нормативні документи

Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах
Порядок здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

14 жовтня 2022 року в Україні відзначається державне свято День захисників та захисниць України.

Учні школи долучилися до участі у культурологічному мотиваційному онлайн заході «Сила нескорених». Творчі роботи учнів – це можливість привітати захисників та захисниць України.

Творчі роботи учнів

/Files/images/psihologichna_slujba/zobrajennya/Сила нескрених1.png

/Files/images/psihologichna_slujba/zobrajennya/Сила нескорених1.png

Психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час війни